Skip to main content

Technische IT-Traineeships

De vraag naar IT-ers neemt een flinke vlucht, maar welke IT-er heb je nu nodig om de continuïteit van jullie IT-afdeling te waarborgen, het werkplekbeheer beter te regelen en jullie klaar te maken voor de toekomst? Een eensluidend antwoord bestaat niet; we gaan dat samen met jullie achterhalen om vervolgens een passend traineeship-programma op te zetten waarmee de juiste mensen op de juiste plek komen.

We hebben 4 Traineeships ontwikkeld. 

Maar ook op maat gemaakte in-company traineeships zijn mogelijk: 

Onze Traineeships

We kennen de IT-ontwikkelingen en de IT-arbeidsmarkt. Met al onze ervaring hebben we inmiddels 4 geweldige curricula samengesteld. Deze bestaan uit 2 modules en hebben 4 uitstroom specialisaties. 

SOMMIGEN NOEMEN ONS SERIEUS EN ‘NERDY’. MOOIERE COMPLIMENTEN KUNNEN WE NIET KRIJGEN.

Want je hebt toch al teveel IT-mensen die van een mug een olifant maken, en te weinig die van een olifant weer een mug maken.