Wij staan voor je klaar!

Dit is wie wij zijn.
Florence Brugmans

Florence Brugmans

Recruiter

Florence@youngorange.nl

06 24193069

Linda de Keijzer

Linda de Keijzer

Field Manager

Linda@youngorange.nl
06 12680647
Denice Kingma

Denice Kingma

Marketing Manager

Info@youngorange.nl
06 19625194
Jan Bakker

Jan Bakker

Founder

Jan@youngorange.nl

06 28468788

Dave - YoungOrange

Dave Kroese

New Business Manager

Dave@youngorange.nl

06 29354116

Joost - YoungOrange

Joost Bos

Account Manager

Joost@youngorange.nl

06 23112990

Ontmoet een aantal van onze IT toppers

Bekijk de video’s over hun IT carrière bij YoungOrange
Chandenie vertelt over hoe het is om als vrouw in de IT te werken.
Florence praat met IT toppers over hun IT carrière en hun persoonlijke leven.
Het YoungOrange teamuitje met onze IT Consultants.