Als Supervisor Operations Assembler leidt je een team van assemblers en technici. Jij waarborgt zo de kwaliteit van de operatie. Voor deze rol is het belangrijk dat je leiding kunt geven, over technische kennis beschikt en altijd oog hebt voor kwaliteit en efficiëntie. Wil jij graag zo snel mogelijk aan de slag in Eemshaven? Dan is dit de baan voor jou!
Beschik jij over het juiste talent en motivatie om jezelf te ontwikkelen tot één van de beste Cyber Security Professionals van Nederland? Heb je een MBO4 (ICT-)achtergrond óf een HBO-studie afgerond in een andere richting en wil je doorgroeien naar een rol binnen Cyber Security, maar weet je niet precies waar je moet beginnen? Dan is het Cyber Security Traineeship van YoungOrange jouw ideale volgende stap.
In dit tweejarige werken-en-leren traject ontwikkel je jezelf tot Cyber Security Specialist, terwijl je vier dagen per week praktijkervaring opdoet bij toonaangevende organisaties én één dag per week een HBO-opleiding Cyber Security volgt in Utrecht. Zo combineer je werk, studie en salaris zonder risico’s en mét baangarantie bij goede voortgang.
Waarom Cyber Security?
De vraag naar beveiligingsexperts stijgt elk jaar. Organisaties worden steeds afhankelijker van technologie, en daarmee groeit ook het risico op cyberaanvallen. Dit maakt Cyber Security één van de meest toekomstbestendige en kansrijke vakgebieden. Met dit Cyber Security traineeship zet je een stap richting een baan die zeker, uitdagend en goedbetaald is.
Ben jij een relatiemanager pur sang met een passie voor mensen, groei en IT? Als Account Manager bij YoungOrange verbind jij organisaties aan talent en creëer je samenwerkingen die écht impact maken. Jij bent de sparringpartner voor klanten én de drijvende kracht achter duurzame relaties waarin ontwikkeling centraal staat.
Ben jij een recruiter die verder kijkt dan cv’s en diploma’s? Iemand die begrijpt dat groei begint bij mensen, niet alleen in kennis, maar ook in mindset en ambitie? Als Recruiter verbind jij talent aan ontwikkeling en draag je bij aan duurzame groei, zowel voor professionals als organisaties.
Ben jij creatief, communicatief sterk en altijd op zoek naar nieuw talent? Als Talent Sourcer bij YoungOrange speel jij een sleutelrol in het vinden, benaderen en enthousiasmeren van IT-professionals. Jij bent het eerste aanspreekpunt in de candidate journey en zorgt ervoor dat talent zich herkent in onze missie: samen groeien.
Ben jij iemand die overzicht houdt, verbanden legt en mensen en projecten slim aan elkaar koppelt? Als Resource Manager bij YoungOrange zorg jij ervoor dat talent op de juiste plek terechtkomt – bij klanten waar ze kunnen groeien én impact maken. Jij bent de verbindende schakel tussen onze interne organisatie, onze professionals en onze opdrachtgevers.
Je werk als Junior Systeembeheerder is regelmatig onvoorspelbaar. Juist daarom haal je hier zoveel energie uit. Je bent een belangrijke schakel binnen het IT team en daarmee ook voor de gehele organisatie. Je zorgt ervoor dat processen goed lopen, dat collega’s geholpen zijn en dat systemen werken. Niet alleen werken voor de organisatie, maar ook vóór je werken. Je kijkt verder dan anderen en weet ervoor te zorgen dat de gebruikers hun werk efficiënt kunnen uitvoeren. Deze baan als Junior Systeembeheerder bij YoungOrange is jou op het lijf geschreven!
IT! Al jarenlang maak jij hier jouw werk van. Als Systeembeheerder ben jij in staat om systemen te beheren en te optimaliseren binnen een organisatie. Jij haalt energie uit het helpen van mensen, het meten van resultaten en het optimaliseren van systemen. In deze functie doe je dit ook nog eens in verschillende organisaties, wat jou als IT professional enorm veel ervaring oplevert. Ben jij eraan toe om een verdiepingsslag te maken in jouw loopbaan, kies dan voor deze leuke baan als Systeembeheerder bij YoungOrange!
Fulltime op de servicedesk? Of fulltime systeembeheer? Geen van beide! Als werkplekbeheerder ben jij de vliegende keep tussen deze twee. Je houdt je bezig met tickets en vragen, maar biedt ook face to face ondersteuning. Soms ben je zelfs op meerdere locaties. In deze functie als werkplekbeheerder is dan ook geen dag hetzelfde. Ben jij een IT’er die ook veel plezier haalt uit klantcontact, dan is dit de baan die je zoekt!
Jij wil geen saaie baan, maar uitdaging. Jij wil niet 8 uur per dag hetzelfde doen, maar afwisseling. Dan is een baan als werkplekbeheerder iets voor jou! In deze functie vlieg je van A naar B. Dat kan op één locatie zijn, maar ook op meerdere locaties. Jij vindt het leuk om mensen face to face te helpen. In deze functie gebeurt dat regelmatig. Je richt werkplekken in, maar ondersteunt ook de servicedesk. Helemaal iets voor jou!